FOSFAN
Twój niezawodny partner!

 

Oferujemy wysokiej jakości nawozy rolnicze produkowane w oparciu o najnowocześniejsze zdobycze nauki i techniki z jednoczesnym poszanowaniem środowiska naturalnego.

Marka FOSFAN to produkty dostosowane do wysokich wymagań stawianych przez rynek i naszych klientów. W swojej ofercie mamy stały asortyment nawozów oraz nawozy dopasowane do indywidualnych potrzeb odbiorców. Pracujemy zgodnie ze standardami ISO, zdobywając co roku wiele prestiżowych nagród oraz wyróżnień w konkursach, na wystawach i targach.

Działamy z pasją i zaangażowaniem, by zagwarantować prawidłowy wzrost i rozwój roślin.

W  ramach realizacji projektu „Centrum Badawczo – Rozwojowe innowacyjnych i bezpiecznych dla środowiska produktów Nawozowych”  nr POIR.02.01.00-00-0095/20-00 , działanie 2.1, w dniu 23.12.2022 przekazano teren budowy i rozpoczęto prace budowlane na terenie przyszłego Centrum B+R. Na dzień 30.06.2023 zaawansowanie wynosi 50 %, zakończono etap stanu surowego otwartego. Równolegle trwają prace wokół budynku, powstały drogi dojazdowe i parkingi.

Cel projektu: Celem głównym projektu pn. Centrum Badawczo-Rozwojowe innowacyjnych i bezpiecznych dla środowiska produktów nawozowych jest poprawa pozycji konkurencyjnej Spółki na rynku polskim i rynkach światowych, poprzez wzmocnienie zdolności do prowadzenia prac badawczo-rozwojowych oraz do generowania innowacyjnych rozwiązań w procesie efektywnej współpracy z sektorem nauki w perspektywie roku 2026.

Planowane efekty: wprowadzenie produktów ubocznych i odpadowych do produkcji nawozów, w szczególności nawozów odkwaszających.

Całkowita wartość projektu : (zgodnie z umową POIR.02-01.00-00-0095/20) – 6 701 671,61 zł

Dofinansowanie : 2 443 932,82 zł

icon-facebook

 

 

PRODUKTY

Poznaj szeroką ofertę nawozów ogólnodostępnych lub zamów produkt na wyłączność idealnie dopasowany do potrzeb Twoich roślin.

 

Porady
PORADY

Dowiedź się, jak najlepiej zadbać o prawidłowy wzrost i rozwój roślin. Wybierz rozwiązania, które zaowocują!

 

Fabryka zieleni
FABRYKA ZIELENI

Zazieleniamy świat każdego dnia. Przekonaj się, jakie to proste. Sprawdź nasze kompetencje. Dołącz do nas!