Firma
Kariera

Aktualne ogłoszenia

FOSFAN S.A – producent nawozów rolniczych i ogrodniczych poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

LABORANT

Opis stanowiska: Kontrolowanie jakości surowców i produkowanych nawozów

Charakter pracy: praca w systemie zmianowym.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe chemiczne
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego dzięki szkoleniom
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • Kartę Multisport
Osoby zainteresowane zapraszamy do składania ofert zawierających CV na adres m.perkowska@fosfan.pl  lub za pośrednictwem poczty na adres:
FOSFAN S.A. ul. Nad Odrą 44/65 71-820 Szczecin
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami telefonicznie. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY W SEGMENCIE NAWOZÓW OGRODNICZYCH I ROLNICZYCH

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę dotychczasowych oraz pozyskiwanie nowych klientów, fachowe doradztwo branżowo-handlowe, prezentowanie oferty firmy, organizowanie szkoleń (ogrodniczych i rolniczych), uczestnictwo w imprezach targowych, kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku, realizowanie planu sprzedaży.

Charakter pracy: praca w terenie.

Obszar działania: północno – zachodnia część Polski

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe rolnicze, ogrodnicze, rolniczo-chemiczne bądź pokrewne
  • znajomość rynku nawozów mineralnych oraz środków do produkcji rolniczej i ogrodniczej
  • umiejętności negocjacyjne i łatwość nawiązywania kontaktów
  • znajomość obsługi pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
  • samochód służbowy
  • telefon komórkowy
  • komputer
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę umożliwiającą rozwój osobisty
Osoby zainteresowane zapraszamy do składania ofert zawierających CV oraz list motywacyjny na adres p.styrczula@fosfan.pl. lub za pośrednictwem poczty na adres:

Ponadto poszukujemy pracowników na stanowiska:

  • Operator wózka widłowego

  • Maszynista lokomotywy

  • Ustawiacz

  • Stokażowy

  • Dźwigowy

  • Operator suwnic

  • Operator urządzeń załadunkowych

  • Automatyk

  • Elektryk

  • Operator ładowarki

  • Pracownicy produkcyjni

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki szkoleniom
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

Więcej informacji o pracy na wyżej wymienionych stanowiskach pod numerem telefonu 91 44 55 677.   CV prosimy wysyłać na adres m.perkowska@fosfan.pl w tytule wiadomości wpisując stanowisko, na które się aplikuje. Dokumenty można również wysłać za pośrednictwem poczty na adres: FOSFAN S.A. ul. Nad Odrą 44/65 71-820 Szczecin

Jeżeli wśród naszych ofert pracy nie znalazłeś interesującego Cię stanowiska, wyślij nam swoje CV na adres m.perkowska@fosfan.pl W CV proszę zawrzeć oświadczenie o treści: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)