Firma
Kontakt

FOSFAN Spółka Akcyjna

FOSFAN Spółka Akcyjna
71-820 Szczecin
ul. Nad Odrą 44/65

tel. 91 44 55 600
fax 91 44 55 610

e-mail:  biuro@fosfan.pl
marketing@fosfan.pl


Dział księgowy

Prezes Zarządu
Dyrektor Ekonomiczny

Łukasz Rajecki

tel. 91 44 556 42
e-mail: l.rajecki@fosfan.pl

Zastępca Głównego Księgowego
Kierownik Działu Ekonomiczno-Finansowego

Alicja Zarychta

tel. 91 44 556 72
e-mail: a.zarychta@fosfan.pl

Zastępca Kierownika Działu ds. Administracyjno-Personalnych

Mariola Perkowska

tel. 91 44 556 77
e-mail: m.perkowska@fosfan.pl


Dział rozwoju

Prokurent
Dyrektor Techniczny

Mirosław Warenik

tel. 91 44 556 53
e-mail: m.warenik@fosfan.pl

Pełnomocnik ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania

Michał Rus

tel. 91 44 556 53
e-mail: m.rus@fosfan.pl


Dział handlowy

I Wiceprezes Zarządu
Dyrektor Handlowy

Jacek Hermanowicz

tel. 91 44 556 41
e-mail: j.hermanowicz@fosfan.pl

Zastępca Dyrektora Handlowego

Zbigniew Dobies

tel. 91 44 556 82
e-mail: z.dobies@fosfan.pl

Dyrektor Portu Nad Odrą

Natalia Skugariew

tel. 91 445 566 46
kom. 694 454 882
e-mail: n.skugariew@fosfan.pl

Kierownik Laboratorium

Monika Czerwińska

tel. 91 44 556 34
e-mail: m.czerwinska@fosfan.pl

Kierownik Działu Zaopatrzenia i Zbytu

Paulina Jastrzębska

tel. 91 44 556 13
e-mail: p. jastrzebska@fosfan.pl

Kierownik Działu
Sprzedaży Nawozów Ogrodniczych

Rafał Buda

tel. 91 445 56 64
fax 91 453 83 84
email: r.buda@fosfan.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej

Małgorzata Stachecka

tel. 91 44 556 58
kom. 798 143 004
fax 91 44 556 12
e-mail: m.stachecka@fosfan.pl

Kierownik Działu
Sprzedaży Nawozów Rolniczych

Alicja Żukowska

tel. 91 44 556 56
e-mail: a.zukowska@fosfan.pl


Dział marketingu

Kierownik Działu Marketingu

Rafał Majchrzak

tel. 91 44 556 84
e-mail: r.majchrzak@fosfan.pl


Dział techniczno-produkcyjny

Członek Zarządu
Dyrektor ds. Produkcji i Rozwoju

Rafał Kot

tel. 91 44 556 52
e-mail: r.kot@fosfan.pl

Zastępca Kierownika Działu Produkcji i Usług ds. Logistyki

Konrad Suszko

tel. 91 44 556 81
e-mail: k.suszko@fosfan.pl

Kierownik Działu Produkcji i Usług

Andrzej Murdza

tel. 91 44 556 57
e-mail: a.murdza@fosfan.pl

Zastępca Kierownika Działu ds. Produkcji

Konrad Grabiec

tel. 91 44 55 657
e-mail: k.grabiec@fosfan.pl

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Rafał Filiks

tel. 91 44 556 74
kom. 694 454 878
e-mail: r.filiks@fosfan.pl

Zastępca Kierownika Działu Utrzymania Ruchu ds. sprzętu ciężkiego

Stanisław Guber

tel. 91 44 556 69
e-mail: s.guber@fosfan.pl

Zastępca Kierownika Działu Utrzymania Ruchu ds. Mechanicznych

Krzysztof Wróblewski

tel. 91 44 556 73
e-mail: k.wroblewski@fosfan.pl

Zastępca Kierownika Działu Utrzymania Ruchu ds. Energetycznych i AKP

Henryk Chmielewski

tel. 91 44 556 47
e-mail: h.chmielewski@fosfan.pl

Oficer Ochrony Obiektu Portowego

Edward Grabowski

e-mail: e.grabowski@fosfan.pl


Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Paweł Karpiński

tel. 695 040 286
e-mail: rodo@fosfan.pl