Aktualności
TARGI SIPSA 2023 – ALGIER!

✅ Za nami bardzo produktywny czas! Zespół Fosfan SA był wystawcą podczas 21. edycji Międzynarodowych Targów Rolnictwa, Hodowli i Przetwórstwa Sipsa Filaha, które miały miejsce w dniach 22-25 maja w Exhibition Center SAFEX – Algiers – Algieria. 👉 Algier to miasto, w którym znajduje się centrum gospodarcze i główny port kraju. Z ogromną przyjemnością dzielimy się z Wami kilkoma kadrami, które udało nam się zrobić w trakcie tego ogromnego wydarzenia, jakim jest SIPSA-Filaha & Agrofood 2023. Mieliśmy okazję pojawić się na miejscu, by zaprezentować naszą ofertę i otworzyć się na możliwości rozwoju na nowe rynki.

👌 Targi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem producentów i dystrybutorów. Na miejscu spotkało się 550 wystawców z 39 krajów. Była to doskonała okazja, by poznać rynek, nawiązać wiele kontaktów biznesowych, a także otworzyć się na nowe przyjaźnie. Nie zabrakło dobrego humoru, wspaniale spędzonego czasu i międzynarodowego towarzystwa.

Wyjazd został dofinansowany w ramach pomocy de minimis wspierającej zadanie „Organizacja indywidualnych Misji Wyjazdowych i udział w Targach” w zakresie projektu pn.: „Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki, Pomorze Zachodnie – Ster na innowacje”; realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.