Aktualności
Jak funkcjonujemy w czasach epidemii COVID-19?

Szanowni Państwo,

ostatnie tygodnie to bardzo dziwny i trudny czas dla naszych rodzin i naszych firm. Obecny czas walki z zagrożeniem spowodowanym koronawirusem oraz wprowadzone w całym kraju obostrzenia, boleśnie dotykają cały polski przemysł i gospodarkę.

W tym czasie, podobnie jak większość polskich przedsiębiorstw, staramy się przetrwać i funkcjonować dla dobra polskich rolników, ogrodników i producentów żywności. Jako firma odpowiedzialna za naszych pracowników, wprowadziliśmy wszystkie niezbędne środki bezpieczeństwa, zalecane przez służby sanitarne. Robimy wszystko, by nasi pracownicy pracowali w jak najbezpieczniejszych warunkach. Dzięki temu produkcja w firmie odbywa się w niezakłócony sposób. Dziękujemy naszym pracownikom za zaangażowanie w tych trudnych czasach, odpowiedzialność i za realizację obowiązujących zasad.

W tych ciężkich dla nas wszystkich chwilach dziękujemy wszystkim współpracującym z nami firmom – transportowym, logistycznym, handlowym i produkcyjnym za cierpliwość i wyrozumiałość. Dziękujemy rolnikom i wszystkim, którzy zajmują się produkcją żywności. Wasze poświęcenie i ciężka, codzienna praca są godne najwyższego uznania. Dzięki Wam możliwe jest osiągnięcie pełnego bezpieczeństwa żywnościowego kraju. Wasz wysiłek ma ogromne znaczenie dla milionów Polaków.

Mimo zmieniających się warunków funkcjonowania nasza misja pozostanie niezmienna. To produkcja wysokiej jakości nawozów oraz świadczenie usług logistycznych zgodnie z najwyższymi standardami. Od 70 lat wykorzystujemy najnowsze technologie w wytwarzaniu produktów, cieszących się uznaniem profesjonalistów i hobbystów.

Dajemy z siebie wszystko każdego dnia, ale nasza misja nie byłaby możliwa bez Was i Waszego wsparcia! Wam wszystkim jesteśmy za to bardzo wdzięczni.

 

Zarząd Fosfan SA – Polski Producent – Twój niezawodny partner!