Aktualności
Fosfan na Agro Pomerania 2017

W wrześniu byliśmy obecni na największym wydarzeniu rolniczym w województwie zachodniopomorskim – XXX Barzkowickich Targach Rolnych Agro Pomerania 2017. Stoisko naszej firmy odwiedzili stali klienci i dystrybutorzy, a także osoby, które dopiero poznają nasze nawozy rolnicze i ogrodnicze. Firma Fosfan pojawiła się nie tylko wśród wystawców, ale również sponsorów nagrody dla zwycięzców konkursu AGROLIGA.

Od lat jesteśmy stałym wystawcą i laureatem nagród podczas targów AGROPOMERANIA. Nie inaczej było w tym roku. Najważniejszą nagrodą było przyznanie nawozowi rolniczemu KalPro 40 tytułu „Najlepszy Wyrób na Targach” w kategorii Środki Produkcji. I miejsce to znaczące wyróżnienie dla granulowanego nawozu potasowego KalPro 40, który został wprowadzony do oferty w 2016 roku.

Nasza firma otrzymała również nagrodę Dyrektora Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa OT w Szczecinie dla Najlepszej Firmy. Nagrody te są uhonorowaniem działań firmy dążącej do oferowania nawozów o jak najwyższej jakości i dostosowania produktów do wysokich wymagań stawianych przez rynek i klientów.