Aktualności
Dni Pola z Polanem i Fosfanem

W dniach 29-30 lipca w specjalistycznym gospodarstwie rolnym odbędą się Dni Pola organizowane przez Krakowską Hodowlę i Nasiennictwo Ogrodnicze POLAN Sp. z o.o. Firma Fosfan jest partnerem tego wydarzenia.

Dni Pola odbęda się w gospodarstwie Pana Mariana Stenzela w miejscowości Pępowo, powiat kartuski, Kaszuby. Pan Stenzel to laureat wielu konkursów rolniczych, posiadający 20-letnie doświadczenie w branży rolniczej. Jego gospodarstwo to ponad 300 ha.

Na poletkach kontrolnych zostanie zaprezentowanych 30 odmian warzyw pochodzących z hodowli KHNO Polan. Fosfan Jako partner wydarzenia zapewnił profesjonalny system nawożenia nawozami Plantena Max, Lagron Pro i Fructus Ogrodnik.

Oprócz zwiedzania pól pokazowych uczestnicy będą mogli wziąć udział w panelach wykładowych. Przedstawiciel firmy Fosfan będzie mówić o wpływie nawożenia magnezem i siarką na wielkość i jakość plonów roślin uprawnych.

Impreza adresowana jest do osób zainteresowanych ogrodnictwem, producentów warzyw i kwiatów, członków ośrodków doradztwa rolniczego, rolników, działkowców i ogrodników-amatorów.

 

Szczególowy program Dni Pola Polan 2017

Dni Pola 2017 Katalog

 

Plakat_Dni_Pola